Eski Bir Tarayıcı Kullanıyorsunuz. Lütfen tarayacınızı güncelleyin

Uzman Kadro
En Doğru Kalite
En Doğru Projelendirme
En Doğru Fiyatlandırma

Bize Ulaşın

Güneşin Doğduğu Her Yerdeyiz

Güneşi en verimli şekilde değerlendirmek için profesyonel mühendislik ekiplerimizle en doğru kalite, en doğru projelendirme ve en doğru fiyatlandırmayı yapıyoruz.

Hakkımızda
Hakkımızda
Çatı Üstüne GES

Çatı Üstüne GES

Çatı yapı ve durumuna göre mühendislerimiz tarafından hazırlanan projeler ile çatınızdan maksimum enerji üretim verimini sağlamayı hedefliyoruz.

İsabetli fizibilite sunumu

Hazırladığımız PVsyst raporu ile gerçekçi ve isabetli üretim planları sunuyoruz.Fiyatlandırma politikamız, size uygun fiyatlı güneş enerjisi çözümleri sunmayı amaçlamaktadır.

Arazi Üstüne GES

Arazi Üstüne GES

Uygun kriterlerde olan arazilere özel projelendireceğimiz arazi tipi güneş sistemiyle işletme maliyeti düşük, uzun ömürlü ve çevreci sistemlere sahip olabilirsiniz. 

Arazi dahil projelendirme

Uygunluğa göre arazi dahil projelendirme ile projenize en uygun araziyi size sunuyoruz.

3D ÇALIŞMA SİSTEMİYLE DOĞRU ENERJİ VERİYORUZ!

Sorumluluğunu aldığımız tasarım ve uygulamalarda; doğru planlama, doğru projelendirme ve doğru mühendislik yaklaşımı ile hareket etmekteyiz.

Projeden tasarıma, tasarımdan mühendisliğe her adımı en ekonomik ve kullanışlı şekilde hareket etmekteyiz. Bu yüzden son derece geniş bir portfolyo sunabilmekteyiz.

30
Yıllık

Sektör Tecrübesi

150
Adet

Tamamlanan Proje

360
Bin

KW Kurulu Güç

860
Bin

Kurulu Panel

Çözüm Ortaklarımız

Beraber çalıştığımız bir çok çözüm ortağımızdan bir kaçını görün.

İhtiyaçlarınıza Uygun Güneş Enerjisi Planları

Güneş enerjisi ile güç sağlamak için sabırsızlanıyor musunuz? Bizi arayın, ihtiyaçlarınızı karşılayan doğru fiyatlandırma planını bulmanıza yardımcı olalım.

Uzmanlarımıza Danışın

Size özel bir güneş enerjisi çözümleri sunmak için güneş enerjisi sektöründe uzmanlarından oluşan ekibimizle iletişime geçin.